Vaša skvelá dovolenka je u nás!


S predajom dovoleniek sme začali ešte v roku 2001 pod názvom Katarína Smelá - SPIRIT od r. 2006 sme známi ako SPIRIT Travel s.r.o.

 

Spoločne s našimi klientami sme postupne precestovali takmer celý svet a veľké množstvo dnes ponúkaných destinácií poznáme osobne, alebo prostredníctvom spätnej väzby našich zákazníkov. Vďaka tomu Vám vieme poradiť s výberom dovolenky tak, aby ste sa z nej vrátili oddýchnutí a plní príjemných spomienok. 

Sme cestovná agentúra, ktorá zastrešuje predaj zájazdov vybraných cestovných kancelárií zo Slovenska, Českej republiky, Rakúska a Nemecka. Porovnávame pre Vás ceny a zľavy jednotlivých CK tak, aby ste za rovnaký hotel nezaplatili viac peňazí, okamžite Vám preveríme dostupnosť a aktuálnu cenu.

 

Ak ste nerozhodní, prípadne nemáte čas prehľadávať tisícky ponúk, radi Vám podľa Vašich kritérií poradíme s výberom destinácie a pripravíme ponuku šitú na mieru. Nebojte sa! Nezaplavíme Vás stovkami ponúk a nebudeme Vás otravovať s niečím, čo Vás vôbec nemusí zaujímať. Kalkulácie Vám zašleme iba ak nás o ne požiadate.

 

Okrem klasických dovoleniek na pláži predávame aj poznávacie zájazdy, samostatné letenky a cestovné lístky, ubytovanie, cestovné poistenie, zariadime Vám transfery a víza.

 

Aktuálny výber toho najlepšieho nájdete aj na www.facebook.com/spirittravelsro

Tešíme sa na Vaše objednávky!