Vážení cestovatelia, milí klienti,


naša cestovná agentúra vznikla v roku 2001 pod názvom Katarína Smelá - SPIRIT. Koncom roku 2006 sme sa transformovali na SPIRIT Travel s.r.o.

 

Našim zámerom je poskytovať zájazdy na vysokej úrovni cez renomované cestovné kancelárie. Zastupujeme slovenské, české, nemecké a rakúske cestovné kancelárie, ktoré sú poistené voči insolventnosti. V súčasnosti máme v našom portfóliu luxusné plavby, poznávacie a pobytové zájazdy do takmer všetkých krajín sveta v ktoromkoľvek ročnom období. Ponúkame štúdijné, liečebné a wellness pobyty, letenky, cestovné lístky a poistenie.

 

Ceny u nás sú rovnaké ako ceny touroperátorov, vrátane vernostných programov a last minute, takže sa naším sprostredkovaním nenavyšujú. Je možné, že cestovná kancelária zmení cenu v priebehu dňa a my ju nestihneme na našej stránke aktualizovať. V každom prípade Vám však stále poskytneme rovnakú cenu ako cestovná kancelária, ktorá daný pobyt ponúka.

 

Ak na stránke nenájdete čo hľadáte, s dôverou sa na nás obráťte telefonicky 054-4726273, 0911 142 575 alebo mailom na spirit@spirit-travel.sk. Radi Vám poskytneme všetky informácie a nájdeme pre Vás najlepšiu ponuku na trhu.

 

Našu prácu robíme radi Smile